[icon name="building-user" prefix="fas"] O NAS

Firma EL-PARTNER istnieje na rynku od 2002 roku. Nasza firma jest pionierem w systemach z zakresu automatyki przemysłowej, systemach sterowania, technikach napędowych oraz aparaturach łączeniowych. Zdobyta wiedza oraz szeroki asortyment zapewnia naszym klientom profesjonalną i fachową obsługę przy zachowaniu wysokiej konkurencyjności cenowej.

Swoją ofertę handlową dostosowujemy do oczekiwań naszych Klientów, reagując szybko na potrzeby rynku. Naszym celem jest satysfakcja klienta oraz dopasowanie się do jego indywidualnych potrzeb.

Specjalnie dla Państwa prowadzimy pomiary elektryczne zapewniające ochronę ludzi i maszyn. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do pomiarów urządzeń przemysłowych. Poszerzyliśmy naszą ofertę o artykuły elektryczne, elektronarzędzia oraz usługi z zakresu kompletacji dostaw. Opierając się na naszym doświadczeniu, zajmujemy się także projektowaniem oraz wykonawstwem szaf sterowniczych do szerokiej gamy maszyn oraz obiektów przemysłowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wielu renomowanych firm. Nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze sprzętu oraz udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat ich funkcjonowania..