EL-Partner

NASZA OFERTA
WSPÓŁPRACUJEMY Z
WYSZUKIWARKA
Wpisz szukane słowo:
BIURO HANDLOWE
  EL-PARTNER
SEO ul. Wyszyńskiego 16
63-100 Śrem
SEO 061 28 28 487
SEO 061 28 28 487
SEO biuro@elpartner.pl
Pobierz darmowy Adobe Acrobat Reader
Elektronarzędzia

El-partner to autoryzowany punkt sprzedaży elektronarzędzi firmy .


Nasza firma obejmuje wszystkie linie asortymentowe wymienionych producentów - od urządzeń dla majsterkowiczów po linie dla profesjonalistów. Ofertę uzupełniają akcesoria oraz osprzęt do elektronarzędzi. Wszystkim klientom zapewniamy fachową obsługę oraz doradztwo.
Poniżej przedstawiamy Państwu naszych dostawców elektronarzędzi:

Metabo - Zaufaliśmy im, ponieważ Metabo już od ponad 80 lat specjalizuje się w produktach o wysokiej żywotności i odpornych na wysokie obciążenia.

Bosch - Przedsiębiorstwo sprzedaje w Polsce całą gamę wysokiej jakości produktów - od części samochodowych, radioodtwarzaczy i urządzeń diagnostycznych poprzez elektronarzędzia, urządzenia grzewcze, aż po sprzęt gospodarstwa domowego, urządzenia z zakresu techniki zabezpieczeń oraz napędów i sterowań.

Einhell - Marka Einhell znana jest na całym świecie. W Polsce Einhell istnieje od 1996 roku., Einhell Polska Sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor niemieckiej marki Einhell.

Makita - MAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych. Oprócz narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, MAKITA posiada również bogatą ofertę urządzeń spalinowych i pneumatycznych.

Hitachi - Hitachi to marka przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne i niezawodność. Elektronarzędzia tej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Black & Decker - Firma Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Międzynarodowa sieć zakładów produkcyjnych Black & Decker należy do najbardziej rozwiniętych i efektywnych w świecie.

DEWALT - W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości.

Skil - Skil to wygoda, innowacyjność i jakość. Te zasady to główne aspekty wspaniałych narzędzi, które wyróżniają się swoja konstrukcja, technologia i łatwością obsługi.
Strona główna  |  Aktualności  |  Oferta  |  Porady  |  O firmie  |  Partnerzy  |  Kontakt